Szkolenia artystyczne ze stylizacji paznokci – NAIL ART

Stylowe zdobienia cenione przez duże grono klientek są dopełnieniem każdej stylizacji i nadają im nowoczesnego, wyrazistego charakteru, podkreślając tym samym niepowtarzalną osobowość każdej z nich. To jest to co nas wyróżnia i  sprawia, że jesteśmy wyjątkowe. Warto więc zainwestować w swój rozwój i poszerzyć swoją ofertę o nowe umiejętności.

Wzory szkoleniowe przedstawione w poszczególnych programach są uaktualniane na bieżąco, aby sprostać panującym trendom mogą zostać zmienione lub zmodyfikowane.

Szkolenia z Nail Art’u przeznaczone są dla osób początkujących i zaawansowanych chcących poszerzyć swoje umiejętności ze zdobień farbami akrylowymi, akwarelami, żelem, w tym art gel’em, akrylem, lakierami hybrydowymi. 

Podczas każdego szkolenia z Nail Art’u  przekazujemy wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat prawidłowego stosowania produktów, odpowiedniego doboru pędzli lub innych akcesoriów niezbędnych do wykonania zdobienia, a także prawidłowego trzymania pędzli. Pokazują jak uzyskać odpowiednio cienką linię, zdradzają tajniki cieniowania i łączenia barw, kompozycji oraz prawidłowego rozmieszczenia wzoru na różnych kształtach paznokci.


Cena:

  • Basic NAIL ART

Szkolenie dla osób początkujących, które nie miały jeszcze styczności z Nail Art’em

Indywidualne:     600 zł

Grupowe:             400 zł /os

  • NAIL ART – LEVEL I

Szkolenie dla osób, które mają już za sobą podstawy (takie jak: malowanie cienkich linii, trzymanie pędzla oraz wykonywanie bardzo prostych zdobień), i chcą poszerzyć swoje umiejętności o kolejny poziom średniozaawansowany.

Indywidualne:     600 zł

Grupowe:             400 zł /os

  • NAIL ART – LEVEL II

Szkolenie dla osób, które czują się już bardzo dobrze w podstawach oraz  zdobieniach średniozaawansowanych i chcą nauczyć się skomplikowanych kompozycji z zakresu zaawansowanego.

Indywidualne:     800 zł

Grupowe:             600 zł /os


Cena zawiera:

– materiały do pracy na szkoleniu

– skrypt szkoleniowy

– certyfikat firmy Astonishing Nails w języku angielskim z danej techniki

– poczęstunek

– napoje

Dodatkowo każda kursantka otrzymuje stały rabat  10% na produkty Astonishing Nails u instruktora, dostęp do tajnej grupy oraz stałą pomoc instruktora.